Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
M-ka bawełniania Ripstop za jedyne 300$
  • Tu takie coś sprzedają, i nawet wygląda na kontrakt: http://cgi.ebay.com/RARE-WOODLAND-RIPSTOP-M-65-FIELD-JACKET-X-LARGE-REG-/120678655876?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c19022784#ht_500wt_1156

    image

    Wygląda na to, że nie tylko z NYCO robili M-ki.
  • Hmm, kamuflaż wygląda na woodland z czasów Namu i metka też wygląda ok, ale jeszcze nie słyszałem o takiej wersji m65 :> Blatio, wykaż się! 

    Swoją drogą trzeba by być nieźle trzepniętym, żeby za m65 w tragicznym stanie dać 300$... Rarytas rarytasem, ale to jest dla mnie przegięcie.
  • Widziałem taką ripstopową M-kę dwa razy na aukcjach, to była zdaje się produkcja Alphy, cywilna, o ile dobrze pamiętam.
    Aczkolwiek tutaj nie widzę nic na metce, jeśli chodzi o nazwę producenta, kontraktu też nie ma, więc cywilna ciekawostka.
    Mataj swego czasu taką kiedyś kupił w rozmiarze Small/Reg.

    Ja bym też nie dał, za cholerę :D
    50 zł jakby była w L/R i lepszym stanie, to może :P
  • na allegro bywały takowe w rozmiarze MS po ok150 zł chyba ,mataj takową posiadał ,blatio będziesz kojarzyć
  • Czyli to na pewno nie kontrakt? Metki czasem nie bywały pozbawione numeru kontraktu i producenta?
  • Nie. Tego wymaga kontrakt ;)
  • Zgadza się. Jeśli kontrakt, to musi być kontrakt i NSN się zgadzać. Nie ma innej opcji.
  • to i tu odświerzę alpha uszyła jak najbardziej mały nakładzik kurtek dla reconów i SF'ów ale warunkiem jest camo ERDL co potwierdziła sama firma jak i Mr. Jackson
  • Ciekawe, sama kurtka też była ciekawa :)
    Szkoda, że nie zrobili wersji oliwkowej z tkaniny ripstop takiej, jaka była w TCU - to by była piękna kurteczka na chłodniejsze lato ;)
  • O to ci ciekawostka ;)