Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE I NIE TYLKO.....
  • Wszystkim Forumowiczom i czytającym nasze forum, administracja składa najserdeczniejsze życzenia wszystkiego co dobre, radości, zdrowia i znalezienia spokoju i bliskości podczas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

    Życzymy także, aby pod choinką każdego z Was znalazła się przynajmniej jedna M-ka ;)

    Wesołych Świąt! :)

  • Wesołych Świąt! Wydanie pod choinkę: http://m65og107.kompromis.net/
  • Serdecznych spotkań rodzinnych,

    pukania do drzwi,

    przyjaznych twarzy,

    dużo radości,

    serdecznych objęć, pocałunków,

    szczęśliwych wspomnień,

    aby Święta były właśnie tym,

    czym powinny być
    - odrobiną ciepła w środku zimy,

    światłem w mroku...

    Wesołych Świąt!!!!
    p.s
    mcm!- wydanie zaktualizowane :) ,fajny prezent pod choinkę :) .Dzięki !

  • Wesołych świąt dla wszystkich forumowiczów
    (*)
  • Szczęśliwych, wesołych i naprawdę rodzinnych świąt wszystkim obecnym na forum ;)
  • Wesołych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich bywalców naszego forum oraz emkowych prezentów pod choinką. :)
  • Zdrowych i wesołych świąt.
  • Na nadchodzący Nowy Rok życzę wszystkim Forumowiczom wszystkiego co dobre, realizacji planów, zdrowia i hucznego Sylwestra... Albo i kameralnego, jak kto woli :)
    Do siego roku!
  • Blatio, Panowie! Niech Nowy Rok będzie pomyślny dla forum m65 i dla tych, którzy je odwiedzają, czytają i tworzą, pisząc posty, zamieszczając zdjęcia i informacje. Niech emka za pośrednictwem forum łączy coraz więcej ludzi. Niech Bóg ma nas w swojej opiece.
  • Wszystkiego dobrego w nowym roku
    :)
  • Niech Nowy Rok przyniesie Nam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, a gdy się one już spełnią

    niech dorzuci ,,tuzin nowych Emek- No bo one, nadają życiu sens :) ,,

    Wszystkiego dobrego!!!
  • Ano wszystkiego naj w nowym roku
  • Podepnę się tutaj co by nie tworzyć nowego wątku, więc
    "Wszystkim pogodnych, zdrowych miłych świąt wielkanocnych, spędzonych w gronie rodziny"
  • To ja też życzę wszystkim miłych i pogodnych świąt
    :)
  • Wszystkiego dobrego i wiele radości wszystkim Forumowiczom i M-kowcom z okazji nadchodzących świąt! :)
  • Alleluja, Hallelujah, Christos Woskresie! Niech Pan będzie z emkowcami! Kolegom z Forum życzę zdrowia, radosnych Świąt i miłego odpoczynku.
  • Wesołych, pełnych nadziei  i wiary świąt Wielkiej Nocy, spędzonych wśród "srebrnych i złotych "emek :) i kochającej rodziny, przy wspólnym stole.




  • Wesolego Alleluja !!!
  • teraz to by się przydało wdziać, ale m65 Austryiacką, co by nie zmoknąć :D
  • Polecam na każde święta fajną stronkę - fajne życzenia świąteczne :)
  • no to up 
    z okazji zbliżających się świąt przy akompaniamencie końca świata i ogłupiałych zombie latających w amoku pozwolę sobie złożyć te naj naj naj popularniejsze , zdrowych i spokojnych , bo wesoło może być zawsze , dla niektórych w tonacji OG a innych w barwach WDL jak i UCP czy nawet multiplacka , specjalnie dla ziomka , tiger X-MASS :)) , dla was wszystkich, dla waszych rodzin i pociech, aby wszyscy pod drzewkiem znaleźli to wymarzone coś ,i w zadumie wigilijnej kolacji odnaleźli także to coś w sobie ;)  , a po wszystkim , udanego wskoku do nowego roku 
    Ja
  • Wesołych Świąt, wszystkiego dobrego, radochy i frajdy z noszenia M-ek (tych Woodland'owych też) ;)
  • Dużo szczęścia ,pomyślności ,z noszenia M-ki radości i udanego wskoku do oliwkowego 2013 roku. Wesołych świąt :)
  • Ja także Zycze NAJLEPSZEGO, Zdrowych i Spokojnych Świąt !
  • Zdrowych i wesołych Świąt !! i wszystkiego NAJ dla wszystkich forumowiczów :)

  • Ja także chciałbym się dołączyć do tych świątecznych życzeń. Ciepłych rodzinnie i wesołych Świąt Wam życzę!
  • Przemoon: Piękna karta świąteczna, pięknie rysujesz. Dzięki i Wesołych Świąt!. Na Twoim rysunku emka świetnie komponuje się z choinką, płatkami śniegu i gwiazdą betlejemską.
  • dzięki MCM ...jeśli ktoś  chce ...prosze  korzystać !  właściwie to dla Was  prezent ...

    otworzyc  w  programie  graficznym  i wymazać  w  białym  polu  życzenia i wpisać  w  prostym programie ...graficznym swój zapis 


    Tylko dla Naszych !





  • zrobiłem to już ...wystarczy wydrukowac i dodac podpis !
  • zdrowych pogodnych w gronie rodziny i przyjaciół świąt, prezentów wymarzonych pod choinką ;)
  • Wszystkim na tym forum życzę spokojnych,rodzinnych świąt,oby przyszły rok nie był gorszy od mijającego
  • Zdrowych, radosnych i spokojnych świąt spędzonych z rodzinami i przyjaciółmi ....oraz dużo nowych Emek w nadchodzącym nowym roku!  :)>-
  • Koledzy!

    Życzę Wam Świąt wypełnionych radością i miłością,
    niosących spokój i odpoczynek, oraz
    Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia
    (nie tylko o nowej emce),
    pełnego optymizmu, wiary,
    szczęścia i powodzenia.

    Coś mi się pokopało z tłem... 
     
  • Przemoon, na tej grafice to jaki kontrakt? :)
  • ...to m51... ( kontrakt z  58 roku  ; ) ....) Mefor ... pozdrawiam !
  • Z okazji nadchodzącego roku 2013, życzę wszystkim M-kowcom i Forumowiczom, aby Nowy Rok był dla Was jeszcze bardziej "M-kowy" (cokolwiek przez to rozumiemy... ja same dobre rzeczy :) ) i tylko lepszy niż poprzedni.

    Niech nasze myśli będą oliwkowe ;)

    Pozdrawiam.

  • Koledzy z niniejszego forum: 
    Wszystkiego najlepszego a przede wszystkim mintowego ciucha kontraktowego w nowym roku 2013
    życzy ogo2
  • Życzę wszystkim forumowiczom udanego emkowego roku 2013!

     

    pavlo

  • zdrówka, spełnienia marzeń i planów, oraz wszystkiego dobrego ;)
  • Wszystkim Forumowiczom, życzę
    pogody ducha, zdrowia i radości
    oraz wszelkiego dobra
    z okazji Świąt Wielkanocnych.imageimage
  • Zdrowych i Wesołych Świąt ...dla całej "zielonej" kompani ! ;)

    image


  • Zdrowych i wesołych świąt!!!
    :)
  • Niech wam jajeczko dobrze smakuje,
    Bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
    Mały króliczek spełni marzenia,
    wiary, radości, miłości, spełnienia!"
  • Wesołych Świąt!
    W lany poniedziałek chyba pójdę na sanki.
  • Najlepszego Panowie !
  •   Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Administracja forum
    życzy wam świąt w gronie rodziny, spełnienia marzeń, spokoju, dużo radości, sukcesów oraz satysfakcji z
    podejmowanych wyzwań i co najważniejsze "m-ki mint w prezencie" :)

  • Ode mnie też wszystkiego najlepszego, niech prezenty pod Waszymi choinkami będą w odcieniu OG 107 ;)

  • Pany, ja też życzę Wam zdrowych,


    wesołych i udanych świąt ! ! ! :D

  • Zdrowych Wesołych i jak najwięcej unikalnych kontraktów :)