Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
M65 (i podobne) w filmach i nie tylko
  • Była górna część garderoby, teraz dół!
    Seal z obecną żoną - jeszcze!.Ponoć się rozwodzą, Heidi Klum w spodniach M...kowatych ;)

    image
  • Portki wyglądają na oryginalne.
  • Celebryci się militaryzują! Halle Berry z facetem! Ale czy jej? ...to nie wiem... bo kto tam za nimi nadąży :) . Ale w M

    image
  • Mcm.
    Piosenka piękna. Zresztą jak wszystkie inne i cały film.


  • Jak kiedyś pisałem polski raper Eldo w m-ce
  • Powiem tylko że.... na drugim planie JEEP :) .Aktor mi nie znany!

    image
  • Ładny Wrangler, taki "MacGyverowski", a Emka też ładna :D
  • sorry za off,
    pamiętacie? Kiedyś McGyvera puszczali w w soboty w Kinie Nocnym;)
  • Ale ta Mka ma ładny kolor. :-) Moja jest jaśniejsza. Kurde chyba kupię drugą oliwkę.
  • Taki ciemniejszy kolor idealnie pasuje do tej kurtki moim zdaniem. Tylko te plamy na tej mce... ja już na plamy nie mogę patrzeć :D
  • Mnie ta m-ka wydaje się nieoryginalna, podróbka jakaś chyba. Za gładka jest. Albo w tym świetle tak to wygląda.

  • Hmm..... ciekawe :)

    image
  • Alain Delon w M :)

    imageimage
  • No, dodaje mu sznytu... zawsze lubiłem Delona :D
  • Jak się kto dobrze przyjrzy, to w dalszych częściach teledysku Rysiu Sygitowicz ma na sobie coś jakby M-kę ;)


  • Oj Blatio nie ładnie dublować posty ;;)
  • Oj tam, taki długi okres - myślę, że można. Inna sprawa, jak ktoś piszę w ciągu kilku minut jeden pod drugim.
  • O Henry Rollins. Zapomniałem już o takim czymś jak Black Flag, trzeba sobie odświeżyć. ;]
  • Witam wszystkich fanów emek.
    Taki mały festiwal zielonych emek można obejrzeć w sensacyjnym obrazie Waltera Hilla z 1981 roku - Southern Comfort (polski tytuł Śmiertelne manewry), z plejadą znanych amerykańskich aktorów tamtych lat. W skrócie, oddział
    am. gwardii narodowej bawi się w kotka i myszkę z tubylcami  na bagnach
    gdzieś w Luizjanie, typowy thriller (fajny plakat - trochę taki komiksowy)
    imageimage
    Cóż, niektóre z kurtek to chyba kontraktowe  (Powers Bothe taką nosi), pozostali noszą chyba jakieś przeróbki bazujące na kontraktach, Fred Ward ma
    m-kę ze srebrnymi napami i srebrnym suwakiem (?) - przynajmniej na takie wyglądają, pozostali, np. Keith Carradine - uwaga na suwak ! - noszą podobne ze srebrnymi "dodatkami" - najbardziej się rzucają podwójne napy na stójce w miejsce taśmy z velcro.
    image
    image
    imageimage
    image
    image



  • Super filmik zrealizowany przez grupę rekonstrukcyjną GOLF/2/5/ Marines z Hue 68
    Pewnie znacie ale może ktoś nie widział


    ;)
  • Kurczę, nie znałem, pełen profesjonalizm, łącznie z zawodowym aktorem. Gdyby nie napisy na początku i na końcu, nawet bym nie pomyślał, że to polski filmik :O

    "Film zainspirowany fotografiami Larry'ego Burrowsa" na końcu - mocne.
  • No ale palca na spuście to się nie trzyma. :-P
  • No trochę nietaktycznie, fakt :)
    Pytanie, czy w warunkach bojowych, wtedy, żołnierze rzeczywiście tego przestrzegali?
  • Nikt nie wymienił starego, dobrego Kilera. Jurek przed lustrem udając Taksówkarza ma na sobie M-kę. W drugiej części ( Kiler-ów 2-óch) M-kę ma Olaf odtwarzający występ Jurka przed lustrem.
  • Jason Statham w emce M-51 na planie "Niezniszczalnych 2":


    image


  • Wygląda na M51 :D
  • Blatio: Obejrzałem trailer filmu - emka Stathama w nim jest! Myślę, że jeszcze nie doszli do tego, żeby emki generować komputerowo jak eksplozje i fantastyczne wyczyny bohaterów. :)
  • Ponieważ jakimś cudem powstało wolne miejsce do napisania następnego postu z napisem: "mcm", wstawiam fotos tym razem z filmu polskiego - "Mój rower" w reżyserii Piotra Trzaskalskiego, rok produkcji 2012:

    image
  • Woody Allen

    imageimage
  • Stanisław Tym i jego kurtka:


    image

    image

  • Tego Pana poniżej znalazłem przez przypadek a raczej przez Stanisława Grzesiuka....uwielbiam jego książki!
    Miałem je w szpitalu i tak jakoś "pociągłem" temat warszawskiego folkloru.... dzięki Grzesiukowi!
    Pozdro 



    Sylwester Kozera, bandżolinista i wokalista, Kapeli Czerniakowskiej  w swojej M65 :)
    W filmie "Grzesiuk-chłopak z ferajny" w pewnym momencie udzielania wywiadu.... pojawia się w M65..i na koniec filmu
    w "klimacie"... rzeki Wisły!

    image
    image
  • Cześć, Andrzej. Cieszę się, że wróciłeś! Zdjęcia bardzo ciekawe. Przedstawiają "członka starożytnych plemion". Jeszcze są, ci ostatni mohikanie, jeszcze można ich spotkać.
  • Cześć Mistrzu! :) Andrzej;...masz rację...jeszcze są ci ostatni mohikanie i idzie ich spotkać :) Pozdrawiam
  • Witam,

    myślę, że nie może tu zabraknąć Adama - bardzo ciekawa postać z "Przystanku Alaska".

    Z tego co pamiętam, prawie zawsze ubrany od stóp do szyi w M-65 :)

    http://www.youtube.com/watch?v=-qgWP118Htg

    http://www.youtube.com/watch?v=h3WCHVGn9cU

     

    image

    Pozdrawiam

  • Zespół Cattle Decapitation :) ......"czyste srebro". Wywiad z zespołem w Metal Hammer.......czasami czytam! :)

    Ostra muza!!!!!

    image
    image

    W takiej wersji to jeszcze Mki nie widziałem!

    image
    image
  • Lobo47: cześć Andrzej "emkowy Sherlocku", emka wygląda na coś a'la "beo gam/duck hunter", jak tam"fasolki" .eee...znaczy się migdałki?:)
  • Cześć Piotrek :) ........"fasole" wykastrowane + jeden "obcy" który się zagnieździł..... gdzieś tam w "czeluściach" :)
    Jest dobrze.....wyniki z badań pozytywne! Pozdrawiam!
  • Pozostając w klimatach dobrej i ostrej muzyki, wrzucam zdjęcie mojego wielkiego, nieżyjącego już niestety, idola Petera Steele Ratajczyka z zespołu Type O Negative. Na min oczywiście M-65:
    image
    Tutaj z kolei Jungle Boots :) (Rothco?):

    image

    image

  • No to ...teraz mnie Andrus ...załatwiłeś :( . Nie wiedziałem że...... Peters nie żyje !!!!!!!! A jeszcze w szpitalu słuchałem "Bloody Kisses"
    Lubię tą płytę....... ale nie myślałem że to ...koniec zespołu :( .
  • Zmarł ładne pare lat temu......(A Jerzy Kulej dzisiaj):-(
  • Peter Steele nie żyje dobre 2 lata, przykro mi jest zaskakiwać Cię tym przykrym newsem. Miał nieporównywalny talent, charakter, charyzmę, otwarty umysł, oryginalny styl (co również widać po ubieraniu się właśnie)  i indywidualne podejście do ludzi. Dużo by wymieniać... Polecam obejrzeć jego wywiady w na YT. Społeczność jego fanów jest jedną z najlepiej zżytych grup, co było dla mnie miłym zaskoczeniem. Niestety, nie zdążyłem wybrać się na żaden jego koncert... Jego śmierć to jest dla mnie największa strata ze świata show biznesu. Nie umniejszając oczywiście Jerzemu Kulejowi, którego również podziwiałem. ...no, ale to nie miejsce na wspominki.

    Aby całkiem nie offtopować, poniżej jeszcze jedno foto w nawiązaniu:
    image
  • Pamiętam jak dziś.....kupiłem w 93" oryginalną - kasetę :)  Bloody Kisses..... !  I tak naprawdę ...po kilku latach słuchania heavy,death itp
    Type of Negative wprowadził mnie w "coś" innego pogranicze doom i gothic jeśli można tak to nazwać! Mieli swój styl i... wokal Petera... za
    który ich lubiłem!

    Zresztą do dziś lubię ostrą muzę i .....długie włosy! (mam nadal) :)) tylko że.... teraz to już inne "czasy"... ahh :(  .Pozdro
  • Czasy inne, niestety to prawda. Pewne rzeczy są ponadczasowe, ja też mam długie włosy - do łopatek, które do M-ek świetnie pasują. :D Lubię starocie pod wieloma postaciami: muzyka, filmy, samochody, różne gadżety, no i oczywiście ubrania też. Skąd to się wzięło? Do końca nie wiem, zawsze tłumaczę ludziom, którzy temu się trochę dziwią, że wychowałem się na filmach, serialach (kocham kryminały) z lat 1950-90. Uwielbiam ówczesny styl, trochę ponury, mroczny, ale jak dla mnie zdecydowanie fajniejszy niż obecny, plastikowy. 
  • Andrus, jak to się czasami pisze na forach internetowych: +1 do Twojego posta ;)
    Tyle, że ja nie mam długich włosów, hehe... teraz mógłbym co najwyżej sobie po bokach zapuszczać :P

    Ale fakt niezaprzeczalny - dzisiejsza bardzo młoda młodzież, z którą się stykam na co dzień w pracy, a która nie zna tego co było dobre choćby w popkulturze minionego wieku, wiele straciła. Takie jest moje zdanie :)
    Gdybym dziś próbował swoim uczniom tłumaczyć np. kto to był Steve McQueen i czemu jedną z najbardziej kultowych scen pościgów samochodowych była ta z "Bullita", albo skąd pochodzą słowa "Musisz zadać sobie jedno pytanie - czy mam dzisiaj szczęście?", to patrzyliby na mnie jak na relikt przeszłości. W sumie... nie raz patrzyli, bo im podobne rzeczy opowiadałem nie raz :)

    W każdym razie, gdybym ktoś mi dał do wyboru najnowszego naszpikowanego elektroniką Mercedesa, a Forda Mustanga Fastback z 1968 w kolorze highland green, to bez wahania wybrałbym Mustanga ;)

    Dobra, dość biadolenia, bo nie ten temat ;)

    Żeby nie było offtopu - tutaj znalezione zdjęcie aktora Jamesa Caviezela ("Pasja", "Cienka czerwona linia") w M-ce, która wygląda mi na oliwkowy kontrakt z końca "ery oliwkowej" - z plastikowymi zamkami:

    image
  • Ogólnie to "gość"  lubi.....wojskowe ciuchy :)

    image
  • Blatio: a fotka Caviezela w zielonej e-mce chyba z Deja Vu Tony Scotta (młodszego  brata Ridleya) z D. Washingtonem, chyba się nie mylę, co?
  • Nie wiem, bardzo możliwe, nie zapamiętałem opisu koło zdjęcia :D
    A filmu nie znam, więc ciężko mi powiedzieć.

    Edit:
    Robert Gonera w podróbce M65, na moje oko Helikon ;)

    image
  • Oj Błażej!....przecież oglądasz :)  "Pierwsza miłość" - brat Tomasz zakonnik!

    image
  • "Pierwsza mDłość"? Niestety, tego typu produkcje są mi obce... :D